İş Güvenliği Danışmanlığı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sertifikalı A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ile konularında
uzmanlaşmış mühendisler ile işletme ve iş yerlerine danışmanlık yapılır.

Risk Değerlendirmesi
Çerkezköy İş Sağlığı ve güvenliği her biri konusunda tecrübeli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan A, B, C sınıfı sertifikalı İş Güvenliği Uzmanları ile iş yerlerinde iş kazaları ve meslek hastalıkları risklerini önlemek amacıyla tehlike ve risk kavramları anlatılıp önlemler alınır.

İş Güvenliği Hizmeti
İşverenlerin yasalarca öngörülen işçilere sağlık güvenlik eğitimlerini, o işyerinin özel koşullarını öne çıkaran bir eğitimdir. Bu yüzden, öncelikle iş yerinde işçilerin sağlığını tehdit eden etmenler, kaza riskleri öncelikle değerlendirilmelidir.

Acil Durum Yönetim ve Planlaması
Bu planın amacı, yangın, su baskını, deprem, kimyasal tehlikeler ve terörist saldırı gibi Acil Durumlarda yönetimin süratli ve doğru karar almasını sağlayacak verilerin toplanması, çalışma planının oluşturulması, can ve malı koruyacak önlemler alınır.

İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti
İş Sağlığı Ve Güvenliğine İlişkin Tehlike Sınıfları Listesi Tebliği gereği İşletmenizin tehlike sınıfına göre uzmanlar görev alır.

Periyodik Ölçüm ve Kontroller
İş Güvenliği yönünden; Buhar Kazanı Periyodik Kontrolü, Kalorifer Kazanı Periyodik Kontrolü, Hava Tankı Periyodik Kontrolü, Kompresör Periyodik Kontrolü, Hidrofor Periyodik Kontrolü, Vinç Periyodik Kontrolü, Caraskal Periyodik kontrol ve ölçümler yapılıp maruziyet sınır değerlerinin aşılıp aşılmadığı kontrol edilir. Aşıldı ise gerekli önlemler alınır.

Patlamadan korunma dökümanı hazırlamak.

Tüm İş Sağlığı ve Güvenliği ve bağlantılı konularında danışmanlık yapılır.

Çerkezköy iş sağlığı ve güvenliği Kapaklı iş sağlığı ve güvenliği Saray iş sağlığı ve güvenliği Çorlu iş sağlığı ve güvenliği Tekirdağ iş sağlığı ve güvenliği Trakya iş sağlığı ve güvenliği, Kapaklı iş güvenliği, Silivri iş güvenliği, Veliköy iş güvenliği, Velimeşe iş güvenliği, Ergene iş güvenliği, Kırklareli iş güvenliği, Saray iş güvenliği, Marmaraereğlisi iş güvenliği, Yeniçiflik iş güvenliği, Tekirdağ iş güvenliği, Trakya iş güvenliği, İstanbul iş güvenliği, Çorlu osgb, Çerkezköy osgb, Vize osgb, Kapaklı osgb, Velimeşe osgb, Velimeşe Avrupa serbest bölgesi iş güvenliği, Veliköy osgb iş güvenliği, Veliköy kosikop iş güvenliği, Veliköy kosikop sanayi sitesi iş güvenliği, Süleymanpaşa iş güvenliği, Malkara iş güvenliği, www.cerkezkoyisguvenligi.com