Buradasın: haberler Ergene Kaymakamlığı İş sağlığı ve güvenliği semineri düzenledi

Ergene Kaymakamlığı İş sağlığı ve güvenliği semineri düzenledi

İş Sağlığı ve güvenliği konusunda, ülkemiz kamu kurum, kuruluşları ve özel sektör olarak, eğitim çalışmalarına devam ediyor.

Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Ergene, Tekirdağ, Saray, Süleymanpaşa ve tüm Trakya İş sağlığı ve güvenliği konusunda, eğitimler seminerler toplantılar düzenliyor. A sınıfı Çok tehlikeli, İş güvenliği uzmanları, B Tehlikeli sınıf, İş güvenliği uzmanları ve C sınıfı az tehlikeli İş güvenliği uzmanları eğitimler veriyor. İş sağlığı ve güvenliği kültürünün yayılması ve halk tarafından benimsenmesi için; bu toplantıların, eğitimlerin, faaliyetlerin yanı sıra, ilkokul, lise ve üniversitelerde ders olarak verilmesi gerektiği düşüncesindeyiz. Site yönetimi olarak aşağıdaki yayınladığımız haberde bölgemizde İş sağlığı ve güvenliği konusunda yapılan eğitimlere yöneliktir.

Kaymakam Sayın Fatih KIZILTOPRAK’ın talimatlarıyla Ergene Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bölgedeki iş ve çeşitli sektör temsilcileri ile insan kaynakları müdürlerine ‘’İş Güvenliği ve İş Sağlığında Sorumluluğu Paylaşıyoruz’’ konulu bir seminer düzenledi.

????????????

 

????????????

????????????

İnsanların çalışma ortamlarında başına birçok üzücü olayın gelebileceğini dolayısıyla İş kazalarının basite alınmayacak kadar önemli bir konu olduğunu vurgulayan Kaymakam KIZILTOPRAK, İş güvenliği ve İş sağlığı ile ilgili çalışmalarını İlçemizde artırarak devam ettireceklerini belirterek seminerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler: Çerkezköy iş güvenliği Kapaklı iş güvenliği

Saray iş güvenliği, Çorlu iş güvenliği, Çerkezköy iş sağlığı ve güvenliği, Kapaklı iş sağlığı ve güvenliği, Vize İş Güvenliği, Saray iş sağlığı ve güvenliği, Çorlu iş sağlığı ve güvenliği, Tekirdağ iş sağlığı ve güvenliği, Trakya iş sağlığı ve güvenliği, İstanbul iş sağlığı ve güvenliği, www.cerkezkoyisguvenligi.com

Çerkezköy A sınıfı iş güvenliği uzmanı, B sınıfı iş güvenliği uzmanı, Çerkezköy C sınıfı iş güvenliği uzmanı, İş yeri hekimi, Diğer sağlık personeli, Çerkezköy Çorlu Kapaklı Bölgesinde OSGB ‘ler, Çerkezköy OSGB,Güneşler OSGB, Med Akademi OSGB, Hekimpark OSGB, Çetin Akademi OSGB, Çözüm için İş sağlığı ve güvenliği OSGB, çerkezköy osgb, çerkezköy iş sağlığı ve güvenliği, Siam OSGB, Avrupa OSGB, Çorlu Osgb, Çerkezköy isg, Çorlu isg, Kapaklı isg, Trakya isg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

?>