Buradasın: haberler BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

 

Belediyeler personellerini İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda eğitmeye devam ediyor.

 

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu ile Avanos Belediyesi işbirliğinde “İş Sağlığı Eğitim” çalışmaları yapılıyor.

ANKET DÜZENLENDİ

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu 4. sınıf hemşirelik bölümü öğrencileri bütün belediye çalışanlarına iş sağlığı anketi düzenledi. Ankette fiziksel, ruhsal ve farkındalık düzeylerini belirlemeye yönelik sorulara cevap vermeleri istendi. Anketler değerlendirildikten sonra belediye çalışanlarına stresle mücadele, düzenli beslenme ve sağlıklı yaşam konularında eğitim verilmeye başlandı.

2303

EĞİTİM VERİLDİ

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu 4. sınıf hemşirelik bölümü öğrencisi Gizem Erkin; sinevizyon sunumu ile eğitim verdi. Eğitimlere belediye personelleri gruplar halinde katıldı. Karşılıklı diyalog şeklinde gerçekleştirilen eğitimde personelin günlük yaşam alışkanlıklarına ilişkinde değerlendirmelerde bulunuldu. Sağlıklı beslenme, spor ve iletişimin iş ve günlük yaşamdaki kalitenin artırılmasındaki olumlu sonuçlarına vurgu yapıldı.

Kaynak:http://avanos.bel.tr/avanos/belediye-calisanlarina-egitim-verildi.html

Etiketler: Saray iş güvenliği, Çorlu iş güvenliği, Çerkezköy iş sağlığı ve güvenliği, Kapaklı iş sağlığı ve güvenliği, Vize İş Güvenliği, Saray iş sağlığı ve güvenliği, Çorlu iş sağlığı ve güvenliği, Tekirdağ iş sağlığı ve güvenliği, Trakya iş sağlığı ve güvenliği, www.cerkezkoyisguvenligi.com,Çerkezköy A sınıfı iş güvenliği uzmanı, B sınıfı iş güvenliği uzmanı, Çerkezköy C sınıfı iş güvenliği uzmanı, İş yeri hekimi Diğer sağlık personeli, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı Bölgesinde OSGB ‘ler Çerkezköy OSGB,Güneşler OSGB, Med Akademi OSGB, Hekimpark OSGB, Çetin Akademi OSGB, Çözüm için İş sağlığı ve güvenliği OSGB, çerkezköy osgb, çerkezköy iş sağlığı ve güvenliği, Siam OSGB, Avrupa OSGB, Çorlu Osgb, Çerkezköy isg, Çorlu isg, Kapaklı isg, Trakya isg, Çerkezköy Osb, Çerkezköy ogs

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

?>